Inovativní výrobky pro konstrukci a stavbu strojů

Společnost HepcoMotion zaujímá přední postavení v oblasti technického řešení lineárního pohybu. Vyvinuli jsme koncepci vodicího klínového břitu a posledních 35 let jsme věnovali jejímu dalšímu vývoji, abychom dokázali splnit náročné požadavky výrobců moderní automatizační techniky a všeobecného strojírenství.

Naše výrobky umožnily tisícům zákazníků dosáhnout:

  • Naprosté spolehlivosti aplikací, které pracují v nejtěžších podmínkách nebo nemohou být domazávány.
  • Snížení počtu odstávek a zvýšení zisku
  • Dlouhodobého provozu při vysokých rychlostech při zajištění naprosté spolehlivosti
  • Snížení hlučnosti
  • Zjednodušení konstrukce prostřednictvím široké nabídky systémových řešení a sestav.

 

V současné době vyrábíme mnoho systémů s vodícím klínovým břitem od lehkých systémů s vysokou přesností pro přesné polohování při vysokých rychlostech po pomaluběžné aplikace pro vysoká zatížení, které jsou určeny pro provoz v náročných podmínkách bez nároků na domazávání.

Kromě jednotlivých dílů nabízíme i široký sortiment poháněných dílů, řemeny, kuličkové pohybové šrouby, sestavy ozubených tyčí a pastorků i portály, které splňují vysoké nároky strojírenské výroby. Můžeme rovněž dodat systémy, které jsou sestaveny z dílů HepcoMotion a slouží jako základ pro komplexní řešení strojů.

V našem prospektu s úplyným přehledem výrobního programu jsou výrobky pro přehlednost seřazeny do jednotlivých kategorií:

  • Výrobky pro přímoběžný pohyb
  • Kruhový pohyb a pohyb po uzavřené dráze
  • Stavba strojů a automatizační prvky
  • Volitelné pohony

Jsme přesvědčeni, že v této nabídce naleznete vhodný výrobek, který splní vaše nároky při návrhu stroje – od základních lineárních systémů přes teleskopická vedení a ovládací ramena po rámy pro montáž dílů a systémů. Soubory s výkresy výrobků jsou k dispozici ve 2D či 3D formátech na disku CD-ROM nebo je lze stáhnout z našich stránek na internetové adrese www.hepcomotion .com Z našich internetových stránek si můžete rovněž stáhnout technické katalogy výrobků ve formátu PDF.

Pracovní skupina, již tvoří aplikační inženýři, produktoví specialisté a prodejní technici společnosti HepcoMotion, může poskytnout pomoc s návrhem aplikací i při výběru nejhospodárnějšího řešení pro konkrétní způsob použití.

Jsme rovněž schopni vyrobit nejrůznější speciální díly podle výkresové dokumentace zákazníků za konkurenční ceny a v přiměřených dodacích lhůtách.

Jsme přesvědčeni, že dokážeme splnit veškeré vaše požadavky.

 

Souhrnný katalog HepcoMotion ke stažení.pdf (2,13Mb)

https://hepcomotion-info.com/263F-7Q8P7-6EE8106BDFA3FFA0G5NJ1R7CE4077528D1A9DD/cr.aspx

https://www.hepcomotion.com/videos/gfx-in-loreal-vichy-hydration-cosmetic-production/?utm_source=HepcoMotion&utm_medium=email&utm_campaign=12336560_L%27Oreal%20Vichy%20GFX%20Distributors&utm_content=GFX%20video&dm_i=263F,7CEY8,G7JA57,TSXWH,1

 

Zastoupení Hepco  v ČR a na Slovensku.

 

 

Ing. Ivo Vohradský – obchodní a technický poradce pro lineární techniku Hepco Motion

Tel: 608 038 138

E-Mail: vohradsky@alix-loziska.cz